bg

Naši zákazníci

Systém STAPEMA pokrývá širokou škálu služeb. Proto STAPEMU využívá široké spektrum zákazníků, od internetových obchodů, po stavební firmy. Naší hlavní předností je osobní přístup. Chtěli byste svůj systém propojit se STAPEMOU? Máte eshop, a rádi byste jej online propojili s účetním software? Tak jste tu správně.
STAPEMA není jen krabicový systém, je to komplexní řešení přímo pro vaše podnikání.

world_icon Eurodach s.r.o.

Firma EURODACH s.r.o. se specializuje na oblast dřevěných krovů, vazníkových konstrukcí MiTek, CNC opracování krovů a kompletní dodávky dřevostaveb, včetně softwarového návrhu a zpracování.
eurodach

world_icon Strekon A-Z s.r.o.

Firma Strekon A-Z s.r.o. se zaměřuje na práce v oblasti dřevěných konstrukcí, realizací střech na klíč: krovy, tesařské, klempířské práce, stavby altánů, pergol, přístřešků atd.
strekon

world_icon Etrafika.cz

Eshop etrafika.cz se specializuje na dýmky briárové, dýmky meršánové (meerschaum), tabák do dýmky, cigaretový tabák, suché doutníky, vlhké dominikánské doutníky, kubánské doutníky, pouzdra, humidory, zapalovače a další sortiment pro kuřáky dýmky a doutníku.
etrafika.cz

world_icon EKIS spol. s.r.o.

Firma EKIS spol. s.r.o. se specializuje na výstavbu inženýrských sítí, komunikací a pozemních staveb. Pro všechny druhy realizovaných staveb jsou schopni zajistit projektovou, inženýrskou a zeměměřičskou činnost.
ekis

world_icon Beauty Nail Studio

Profesionální nehtové studio nabízí kvalitní služby za dostupné ceny.
etrafika.cz