Hlídání inzerce

Pan Sejkora je šikovný kutil, který umí ledacos opravit. Jeho zálibou je hledání vysloužilých zařízení na bazarech, která opraví a pošle k dalšímu majiteli.

Bohužel je na inzertních serverech taková poptávka, že se často dovolal pozdě. Ozval se nám tedy s tím, že by potřeboval, abychom ho upozornili, když se na bazaru objeví to, co hledá.

Nejdříve jsem ho informoval, že samotné bazary mají funkci hlídání a že je taková funkce zdarma. To pan Sejkora již věděl, ale bohužel takové funkce ho upozornily třeba až za 20 minut a to bylo zpravidla pozdě.

Vyrobili jsme tedy software, který ho emailem upozorní do 2 minut od vydání inzerce. Pan Sejkora má nyní mnohem více času, protože již nemusí několikrát denně procházet weby a hledat inzerci.

vizualizace hlídací pes
vizualizace ekniha DRM

E-knihy s věnováním

Elektronické knihy jsou stále velmi oblíbeným dárkem pro naše blízké. O to více potěší, když na poslední straně najdou věnování pro ně určené.

Knižní nakladatelství Kazda nás oslovilo se záměrem obohatit jejich e-knihy iniciálami osoby, pro níž je určena, a zároveň je zabezpečit proti zneužití. Toho se dá docílit s pomocí tzv. „sociálního DRM“.

Spojili jsme se tedy s jejich e-shopem a dohodli se na automatickém stahování objednávek, z nichž vyčteme zakoupené e-knihy. Ze sdíleného DropBox účtu pak stáhneme konkrétní e-knihu, vložíme do ní požadované DRM s iniciálami a zašleme kupujícímu email s odkazem ke stažení knihy.

Vše probíhá automaticky v dohodnutém časovém intervalu, čímž odpadly poslední starosti s nákupem a zpracováním e-knih.


„Chtěla bych poděkovat za rychlé řešení, díky kterému jsme mohli pustit e-knihy bez prodlení do prodeje. Vše funguje bez problému již druhým rokem.“ Tereza N.

Když se byznys rozroste

Mít e-shop s velkým obratem je snem každého podnikatele. Ale co dělat, když se objednávky nepřestávají hrnout?

Pan Václav má úspěšný internetový obchod s kosmetikou na Shoptetu, kde obdrží denně přes sto objednávek. I přes jednoduchou webovou administraci to znamená práci na plný úvazek pro několik lidí. Vzhledem ke kladným pracovním zkušenostem v minulosti se neváhal pan Václav na nás obrátit i nyní.

Cílem bylo zautomatizovat zpracování objednávek z e-shopu a jejich import do účetního softwaru Pohoda, aktualizovat skladové karty z Pohody zpět na Shoptet a automaticky rozesílat faktury zákazníkům. Vše muselo fungovat v souladu s dalšími doplňky pro expedování na základě změn stavů objednávek na Shoptetu.

S výzvou jsme si poradili a klientovi vytvořili spolehlivou aplikaci s účinnými kontrolními mechanismy.

Nadšení pana Václava nakonec vedlo k opakovanému rozšíření aplikace v podobě doplňků jako tisk objednávek z Pohody, kontrola problémových zákazníků či generování dodavatelských objednávek.


„Pánové si poradili s přenosem dokladů do aktuálního účetního roku i s exportem zboží do zaběhlého e-shopu bez větších komplikací. Vše jede bez problémů. Jsem nadšený. Děkuji“ Václav J.
vizualizace vozík krabice
vizualizace doprava

Expedice i pro malé e-shopy

Spolehlivé doručení zboží k zákazníkovi je náročným úkolem pro všechny internetové obchody.

Nedávno nás oslovila firma, která je mimo jiné i autorizovaným partnerem luxusních židlí Herman Miller, ohledně zkušebního provozu e-shopu, kde chtěli tyto židle nabízet.

Přestože měl eshop ze začátku sloužit ke zjištění poptávky na trhu, potřeboval být plně funkční s automatickým zpracováním objednávek, rozesílkou mailů a v neposlední řadě i automatickou expedicí přes dopravce TopTrans.

Eshop jsme tedy napojili do našich importních můstků a zapracovali i automatické objednávání dopravy u dopravce. Zaměstnancům se následně rozesílají přepravní dokumenty, štítky pro tisk a po uzavření objednávky i předávací protokol s podpisem zákazníka.

Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost – Aplikace – výzva I.

Název projektu: Výzkum a vývoj aplikace epoxidových pryskyřic v nábytkářské výrobě s cílem zvýšení efektivity výrobních procesů a užitných vlastností nábytku a interiérových doplňků

Číslo projektu: CZ.01.01.01/01/22_002/0000481

Trvání projektu: 9/2023 – 8/2026

Program: OP Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost

Příjemce: NADOP – VÝROBA NÁBYTKU, a.s.

Cílem projektu je transformace laboratorně odzkoušeného technologického postupu lití epoxidové pryskyřice ve spojení s masivním dřevem do inovovaného řešení opakovatelné výroby nábytkového dílce – plošného materiálu ve tvaru desky, který vznikne spojením syntetické, zpravidla průhledné pryskyřice a masivního dřeva v co nejpřirozenější podobě. Součástí je i aplikace inteligentní elektroniky do výrobku, která bude pomocí senzorů reagovat na předem určené vzruchy.

eu